חיפוי זכוכית למטבח

המקום בו יופי ואופי נפגשים!

קירות הם אלמנטים חשובים בכל מה שנוגע אל עיצוב מטבחים. חיפוי קיר למטבח, זו הזדמנות נהדרת להכתיב את המראה הרצוי לכם של החלל. ניתן למצוא מבחר מרשים של חיפוי קירות עבור המטבח.  היום עם חומרי הגלם בשוק של חיפויי הקירות, ניתן למצוא, כ השמיים הם הגבול. ניתן למצוא צבעים מרהיבים הן בזכוכית והן בקרמיקה, כך שתוכלו להתאים ללא בעיה את חיפוי הקיר, בהתאם לעיצוב המטבח והחלל הקרוב אליו. מדובר, לא רק על צורך דקורטיבי, כי אם הגנה על קירות המטבח, מלחות, שמן כתוצאה מהבישול וכן, רטיבות המגיעה מאזור המטבח.

מה בתמונה ? חיפוי זכוכית מודפסת למטבח


יש לבחור חיפוי קירות עבור המטבח, אשר יהיה קל לניקוי ותחזוקה. תמיד טוב להתייעץ עם המומחים באולמות התצוגה בהם מוכרים חיפויי קירות לחללים השונים, אם לסלון, לחדר האמבט או למטבח. חיפוי קירות זה המקום בו אופי ויופי נפגשים.

חיפויי זכוכית או אבן למטבח

יש כאלה שיחפו את קירות המטבח ע אותו סוג השיש שיש במטבח ויש כאלה שיהיו מעוניינים בעיצוב חדשני יותר כמו חיפוי קיר עבור המטבח העשוי מזכוכית, מה שיתאים למטבח בסגנון המודרני יותר. מי שיש לו מטבח בסגנון כפרי או פרובנס, יעדיף אבן טבעית יותר או בריקים מיוחדים אם טבעיים או אם סינטטיים. החוכמה בבחירת חיפוי הקירות לאזור המטבח, היא לא לעבוד קשה. בגלל השכלולים הטכנולוגיים שחדרו גם לתחום העיצוב, תוכלו בנקל, למצוא את חיפוי הקיר שיתאים לסוג המטבח ולעיצוב שלו. ניתן למצוא חיפויים עבים או דקים. תוכלו לצלם את המטבח שלכם בטלפון החכם ובאולמות התצוגה ב תחפשו את חיפוי הקיר, תוכלו להראות להם את התמונה של המטבח והחלל הקרוב לו. בדרך זו, יהי לכם קל הרבה יותר לקלוע בול למטרה של עיצוב בשילוב פונקציונליות.

אם אתם מתכננים לעצב מטבח חדש, כי עברו שנים רבות ואתם מעוניינים להחליף ולשפץ את אזור המטבח, זה הזמן למצוא גם חיפוי קיר שיתאים. שאתם מבצעים את זה מהתחלה, יחד עם עצוב המטבח, יהיה לכם קל יותר לעצב , במיוחד , כאשר מעצבי המטבחים מעורבים בכל התהליך ויוכלו לייעץ לכם מניסיונם הרב בתחום המטבחים והעיצוב בכלל של אזור זה.

בררו איזה חיפוי הוא קל לתחזוקה

יש לשים לב שלא כל מה שנראה לנו יפה, הוא בהכרח נוח לתחזוקה, בררו כמה שיותר פרטים על חיפויי הקיר השונים למטבח, כך שלא תצטערו אחר כך וזה יהיה מאוחר מדי. זה לא נוח לרוץ עם מטלית אחר חיפויי הקירות, אין לנו את הזמן ואנו לא נמצאים כל היום במטבח.. בררו על כל חפוי שמוצא חן בעיניכם, כיצד מנקים אותו, אילו חומרי ניקוי מותר ומה אסור, כך שלא תזיקו לחיפוי הקיר.

חיפויי זכוכית למשל, ניתנים בקלות לניקוי, באמצעות ספריי חלונות ונייר מגבת.  בכל מטבח יש קולט אדים, מה שמקל על ניקיון החיפוי בקירות וכן על המשטח והכיריים הנמצאים בקרבתו. המבחר היום של חיפוי קירות הוא כה רב, עד כי קשה לבחור. תוכלו למצוא חיפוים חלקים, או בהדפסים שונים. חשוב כי החיפוי לא יהיה בולט יתר על המידה בהדפסים רבים או צבעים שיהיו נועזים מדי. אם החלל של המטבח הינו קטן במיוחד, כדאי כי תבחרו צבעים בהירים, מה שיעניק אור למטבח והוא ייראה גדול יותר מהבחינה האופטית.